Banery24h.pl
Banery24h.pl
adresul. Utrata 4
03-877 Warszawa
telefontel. kom.: 662 050 721
 • banery reklamowe
 • druk w 24h
 • promocje dla agencji reklamowych
 • wysoka jakość druku
 • systemy wystawiennicze
 • druk offsetowy
 • bezpośredni druk uv

Regulamin

Ogólne

Sklep internetowy, działający pod adresem http://sharkdesign.pl prowadzony jest przez "Shark Design" Piotr Jawidzyk; NIP: 524-258-0601; REGON 141316981 z siedzibą w Warszawa, ul.Cmentarna 24/1. Dodatkowe strony internetowe pod którymi jest prowadzona działalność to:  www.projekty-graficzne.com, www.banery24h.pl, www.drukpolska.com

Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych.

Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Złożenie zamówienia w drukarni jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zamieszczonego na stronach www, i dostępnego w firmie.

Umowa może zostać zawarta tylko w języku polskim.

 

Składanie zamówienia

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

Zamówienia są przyjmowane na stronie http://sharkdesign.pl, www.projekty-graficzne.com, www.banery24h.pl, www.drukpolska.com w wyjątkowych przypadkach telefonicznie pod nr tel. 0 662-050-721  lub e-mailem. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:

w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze i przelewem - po zaksięgowaniu na rachunku wpłaty, lub zaliczki dotyczącej zamówienia (lub przesłaniu potwierdzenia wpłaty na e-mail piotr@sharkdesign.pl).

w przypadku zamówień płatnych kartą kredytową - w chwili autoryzacji karty, a jeśli potrzebne jest potwierdzenie autoryzacyjne banku wystawcy karty - od potwierdzenia przez bank.

Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia i automatyczne przesłanie go do nas. Dopószcza się wysłanie e-mail z zamówieniem. Formularz zamówienia dostępny w firmie.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, tzn. w których brakuje numeru telefonu lub adresu e-mail. Są one niezbędne do potwierdzenia zamówienia.

Firma zastrzega sobie prawo do braku rezygnacji ze Zlecenia przez Kupującego po wpłacie zaliczki. W przypadku rezygnacji ze zlecenia po wpłacie zaliczki, kwota ta nie jest zwracana Klientowi. Prosimy o dokładne przemyślenie swojej decyzji.

Zamówienia można składać przez całą dobę.

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki. Do zamówień wysyłanych "za pobraniem" wystawiana jest faktura pro-forma. Po otrzymaniu zapłaty, na jej podstawie wystawiamy fakturę VAT, która jest dosyłana poczta.

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia. Klient może wycofać złożone zamówienie do momentu rozpoczęcia zamówienia - telefonicznie tel. 662-050-721, lub e-mail biuro@sharkdesign.pl.

Wszystkie ceny podawane na stronie www.sharkdesign.pl są w złotych polskich. Wszystkie ceny podane na stronie są cenami netto, należy do nich doliczyć podatek VAT 22%. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca od chwili złożenia przez klienta zamówienia i nie ulega zmianie nawet w przypadku wzrostu cen wyrobów w serwisie.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

W związku z warunkami atmoserycznymi panującymy ostatnio (głównie silne wiatry) gwarancją nie są objęte zgrzewy i oczka w banerach i siatkach wielkoformatowych pow 3m2.

Firma Shark Design zastrzega prawo do różnic wielkości drukowanych prac (+/- 3cm) od wymiaru podanego przez klienta wynikających z pracy maszyny (temperatura pracy) i procesów wykończeniowych.

W przypadku wydruków kolorowych we wszystkich metodach drukowania - reklamacji nie podlegają nieznaczne odchylenia od oryginału. Odnosi się to również do porównania wydruków próbnych z drukiem nakładu. Bez dostarczenia poprawnie opisanego i wykonanego prufa kolorystycznego (lub wykonania wydruku próbnego) reklamacjie różnic kolorów nie będą uznawane.

W druku wielkoformowatowym na maszynie produkcyjnej gdzie szerokość zadruku w jednym brycie przekacza 150cm mogą występować:
- większe ziarno (raster)
- rozmazane, nierówne krawędzie
- przebarwienia w szczególności na pełnych aplach
- zabrudzenia

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki.

 

Realizacja zamówienia

Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

Przy każdym towarze podany jest czas jego wykonania. Jest to czas od rozpoczęcia realizacji zamówienia do f wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze (bez sobót i niedziel). Zamówienie na towary o różnym czasie wykonania wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

Czas realizacji przesyłki =czas wykonania produktu + czas dostawy

Przesyłki dostarcza:
Firma Poczta Polska - przesyłka kurierska, czas dostawy 2 dni.
Kurier- w ciagu 24h
Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

płatność z góry- przesłanie pieniędzy na konto lub należność pobiera kurier;

kartą kredytową: należność pobierana jest po potwierdzeniu autoryzacji karty.

przelewem bankowym na konto sklepu przed wysłaniem zamówienia.

Reklamacje i zwroty

 

Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją SHARK DESIGN Piotr Jawidzyk

 

Reklamacje

 Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady, powinien telefonicznie powiadomic pracownika sklepu pod nr tel 662-050-721 a nastepnie wypełnić "formularz reklamacji" znajdujący się w panelu klienta (po zalogowaniu do sklepu), po czym powinien odesłać go wraz z fakturą - przesyłką pocztową na adres. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej do 30 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, jeśli naprawa nie będzie możliwa, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
Ważne!

 Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem bez wypełnionego formularza reklamacji.

Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym doradcą Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieni, nie stanowią podstawy do zwrotu i reklamacji towaru.

 

Zwroty

Zwrotowi nie podlegają wyroby, które są wykonywane na zamówienie indywidualne oraz, w których na życzenie klienta dokonano:

indywidualnego projektu

użyto projektu dostarczonego przez klienta

personalizacji

 

Ochrona danych osobowych Klientów

Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 

 

Live Chat
 • wypożyczalnia przyczep reklamowych
 • cena przyczepy reklamowej
 • reklama w Twoim mieście
 • przyczepa reklamowa
zobacz więcej...
Copyright © 2015 GOGLER